Ing. Jiří Peloušek

Tř. gen. Janouška 2854/2
750 02 Přerov
 
+420 724 185 087
 
 

 

Spolupracovníci Fincentra pomáhají budovat firmu, a proto je důležité, aby se jednalo o jedince, kteří hledají nové výzvy, neustále zdokonalují své odborné znalosti a především věnují patřičnou pozornost klientské péči.

Vaše vlastní kariéra je Vaším vlastním rozhodnutím. Fincentrum Vám dává k dispozici nástroje, které můžete využít pro svůj profesní růst.

Co znamená pojem FINANČNÍ PORADCE?

Finanční poradce je nezávislý odborník na osobní finance, který je schopen klientovi nabídnout nejvhodnější řešení tak, aby byly klientovy finance co nejefektivněji vynaloženy a zúročeny. Finanční poradce spolupracuje se širokou síti finančních institucí (banky, pojišťovny, investiční domy aj.) a má tak ucelený přehled o nabídkách, poplatcích, výši úroků a dalších informací. Poradce tak může doporučit nejvhodnější produkt s ohledem na potřeby a finanční cíle klienta.

Každý finanční poradce pracuje s klienty individuálně, řídí se etickými kodexy a finanční řešení a produkty doporučuje na základě svých odborných znalostí a informací analytického oddělení společnosti.

Jak se stát FINANČNÍM PORADCEM?

Chcete podnikat ve financích? Rádi komunikujete s lidmi? Fincentrum dává příležitost každému, kdo hledá nové výzvy, zajímá se o finance a klade důraz na neustálý rozvoj svých odborných znalostí. Učený z nebe nespadl, a proto Fincentrum vyvinulo ucelený systém vzdělávání, který novým zájemcům nabízí maximální odbornou podporu na jakékoliv pozici.

Požadujeme:

o        min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou (preferujeme VŠ)

o        živnostenský list

o        čistý trestní rejstřík

o        registrace u ČNB jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel (zajistí Fincentrum)

o        registrace u ČNB jako vázaný zástupce investičního zprostředkovatele (zajistí Fincentrum)

o        komunikativní dovednosti

o        cílevědomost

o        samostatnost

o        profesionální přístup

Nabízíme:

o        možnost nezávisle podnikat ve financích

o        podnikatelské know-how

o        ucelený systém vzdělávání zaměřený na odborné finanční znalosti a osobnostní dovednosti

o        nadprůměrné ohodnocení závislé pouze na Vašem výkonu

o        kvalitní řízení ze strany zkušeného manažera

o        možnost vedení vlastního týmu

o        zázemí jedné z nejrychleji se rozvíjejících společností

o        marketingovou a komunikační podporu centrály

o        časovou flexibilitu

 

Jestliže Vás zaujala naše nabídka a chtěli byste pracovat ve Fincentru pošlete strukturovaný životopis na adresu: jiri.pelousek@fincentrum.com. Podrobnější informace o kariéře ve Fincentru najdete zde.

© 2010 Fincentrum, a.s. www.fincentrum.com
Spoločnosti Fincentrum a.s., Slovenská republika, Fincentrum a.s., Česká republika a Fincentrum Media s.r.o., Česká republika poskytujú na tejto web stránke webový priestor svojim externým spolupracovníkom, ktorý je určený výlučne na ich prezentáciu a propagáciu (a nie na prezentáciu a propagáciu menovaných spoločností). Tvorcami obsahu web stránky sú externí spolupracovníci, preto menované spoločnosti nenesú žiadnu zodpovednosť za obsah prezentovaný na tejto web stránke. Za obsah web stránky plne zodpovedajú príslušní externí spolupracovníci, ktorí obsah vytvorili.