Ing. Jiří Peloušek

 

Fincentrum a.s.

Centrála - Praha

International Business Center
Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8 
 + 420 224 832 622

Kancelář - Přerov

Ing. Jiří Peloušek
Obchodní centrum KOLOSEUM
Tř. gen. Janouška 2854/2
750 02 Přerov
  
+420 724 185 087
 
 
Obchodní centrum KOLOSEUM
GPS: 49°27'3.073"N, 17°28'10.697"E
 
Otevírací doba:
Po-Pá  8:00 - 16:00
 
 
 
  
Provozujeme odborné portály:
 
Organizujeme prestižní akce:
 

 

TOPlist

 

Akciová společnost FINCENTRUM je nezávislý konzultant a poskytovatel komplexního servisu v oblasti finančního poradenství pro fyzické osoby i firmy. Fincentrum je samostatná firma, která nemá žádné vazby na finanční instituce. Působí na trhu od roku 2000 a díky své komplexnosti a individuálnímu přístupu ke každému klientovi zaujímá přední pozici na finančně poradenském trhu v Čechách i na Slovensku. Fincentrum pomáhá lidem i firmám orientovat se ve složitém trhu finančních produktů a své služby poskytuje klientům ZDARMA!

Fincentrum je jedinou finančně-poradenskou společností v prestižním žebříčku 100 NEJLEPŠÍCH FIREM ČR!

Divize Finanční poradenství

Nezávislé osobní finanční poradenství, při kterém vycházíme z detailní analýzy potřeb a možností klienta, přípravy finančního plánu, administrace smluv a poskytování následné dlouhodobé péče. Díky sofistikované interní podpoře a propracovanému systému vzdělávání je práce spolupracovníků Fincentra kvalifikovaná a vysoce profesionální. Důraz klademe na kvalitní poradenský servis, etický přístup a zodpovědnost za zájmy klienta.

Jsme si plně vědomi, že bez celoživotního vzdělávání nelze práci finančního poradce kvalifikovaně vykonávat. Nevzdělaný poradce je nebezpečím pro klienta, proto Fincentrum věnuje mimořádnou pozornost odborné přípravě svých poradců i manažerů. Jsme V.I.P. partnerem fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze. 

Divize Korporátních obchodů

Pojištění podnikatelů a průmyslu je orientováno na koncipování pojistné ochrany věcí nemovitých, movitých, pojištění přepravy, pojištění strojů a strojních zařízení, pojištění flotil vozidel, pojištění stavební a montážní, pojištění elektroniky, pojištění lodí a letadel, pojištění přerušení provozu, pojištění managementu, pojištění obcí, měst a územně správních celků, pojištění kulturních a sportovních akcí, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku, pojištění profesní odpovědnosti.

Těsná spolupráce poradce a podnikatele na konstrukci pojištění včetně uplatnění postupů a zásad risk-managementu, jsou důležitými atributy efektivního zajištění podnikatelské činnosti prostřednictvím pojištění a eliminace potenciálních nebezpečí.

Součástí divize je i oddělení Zaměstnaneckých výhod, prostřednictvím nějž pomáháme firmám optimálně využívat finanční produkty v personální politice a při nastavení motivačních programů pro zaměstnance.

 

Divize Event Management

Fincentrum pořádá prestižní společenské projekty v rámci finančního sektoru. Již od roku 2002 každoročně organizuje jedno z nejvýznamnějších společenských ocenění Fincentrum Banka roku. Naše loga oceněné instituce rády prezentují a můžete je vidět např. na poštovních obálkách daných bank a pojišťoven.

Vedle Fincentrum Banka roku vyhlašujeme i další prestižní ocenění Zaměstnavatel roku,  a od roku 2010 také výsledky analýzy investičního trhu, tzv. Investici roku. Veškerá ocenění mají své zastoupení i na Slovensku. Odborným garantem soutěží je společnost Price waterhouse coopers.

 
 
 
 
 

 

 

Fincentrum Media

Provozujeme odborné portály www.investujeme.cz, www.hypoindex.cz a www.ceskereformy.cz. Server Investujeme.cz je nejsledovanější české médium v oblasti finančního poradenství, stejně tak jako Fincentrum Hypoindex, který se stal důležitým pomocníkem v otázce financování bydlení. Čerpají z něj banky, veškerá média a dostal se i do učebnic ekonomie na vysokých školách.

Portál CeskeReformy.cz přináší detailní a nezkreslené informace, názory a studie k probíhajícím vládním reformám. Ostrý provoz webu v březnu odstartoval předseda vlády Petr Nečas.

 

Analytické centrum

Je nedílnou součástí všech našich divizí. V současné době finanční poradenství není možné efektivně vykonávat bez každodenní analytické podpory. Ta umožňuje Fincentru včas a správně reagovat na nové podněty na finančních trzích. Analytické oddělení je spolupracovníkům Fincentra téměř nepřetržitě k dispozici, a pomáhá jim zpracovávat velmi složité klientské případy.

Správná rozhodnutí jsou většinou ta dobře informovaná. Naši poradci mají dostatek informací a mají i potřebné know-how k jejich vyhodnocení. Neriskujte špatná rozhodnutí a svěřte se do rukou odborníků.

 

Certifikace a členství v odborných sdruženích, kvalifikace spolupracovníků:

·         Registrace u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

·         Registrace u České národní banky.

·         Jsme členy mezinárodní organizace Fédération Européenne des Conseils et Intermédiaires Financiers” (FECIF) se sídlem v Bruselu.

·         Exkluzivní členství v mezinárodní síti International Benefits Network. Tato síť sdružuje od roku 1989 po celém světě významné společnosti z oboru zaměstnaneckých výhod.

·         Všichni spolupracovníci splňují odbornou kvalifikaci dle požadavků zákona 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích.

·         Pro Fincentrum jsou závazné etické kodexy asociací a respektuje jejich rozhodnutí v případě stížností klientů.

© 2010 Fincentrum, a.s. www.fincentrum.com
Spoločnosti Fincentrum a.s., Slovenská republika, Fincentrum a.s., Česká republika a Fincentrum Media s.r.o., Česká republika poskytujú na tejto web stránke webový priestor svojim externým spolupracovníkom, ktorý je určený výlučne na ich prezentáciu a propagáciu (a nie na prezentáciu a propagáciu menovaných spoločností). Tvorcami obsahu web stránky sú externí spolupracovníci, preto menované spoločnosti nenesú žiadnu zodpovednosť za obsah prezentovaný na tejto web stránke. Za obsah web stránky plne zodpovedajú príslušní externí spolupracovníci, ktorí obsah vytvorili.